• STREET WORKOUT PARK

•

Od októbra 2017 sme s finančným prispením Nadácie Volkswagen Slovakia a Nadácie Allianz budovali športovo-hernú zónu pre žiakov našej školy Street workout park. Tento park umožní všetkým vekovým skupinám žiakov využívať svoj čas efektívnejšie a urobiť niečo pre svoje zdravie. Chceme, aby táto zóna bola miestom kde sa budú stretávať deti so spoločnými záujmami a budú spoločne rozvíjať svoje fyzické schopnosti. Bude to miesto pre aktívny odpočinok, relax a pocit spokojnosti. Herná zóna je rozdelená na dve časť. Prvá je určená pre menšie deti a nachádza sa v nej lezecká stena a kolotoč. Zvyšná časť je určená pre väčších a silnejších na cvičenia s vlastnou váhou.

30.apríla 2018 bolo ihrisko zhotoviteľom odovzdané do užívania pre žiakov našej školy.